Miejskie Centrum Dialogu
login: hasło: login
Jeżeli nie masz konta to zarejestruj się
Strona głównaAktualnościMultimediaForumO CentrumKontakt
Strona główna
Strona główna next Aleja Róż - Plac Centralny

Aleja Róż - Plac Centralny

AA

2011.12.12 18:00

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej rewitalizacji przestrzeni Alei Róż i Placu Centralnego.


Ankieta została przygotowana przez Urząd Miasta Krakowa i Stowarzyszenie Przestrzeń-Ludzie-Miasto, aby poznać oczekiwania mieszkańców wobec przestrzeni Alei Róż i Placu Centralnego.

 

Wypełnienie ankiety zajmuje maksymalnie 10 minut, a jej wyniki są dla Miasta niezwykle ważne i pozwolą określić kierunki działań rewitalizacyjnych przestrzeni Alei Róż i Placu Centralnego.

 

POBIERZ ANKIETĘ

 

Prosimy o przesyłanie wypełnionych ankiet drogą elektroniczną na adres: dialoguj@um.krakow.pl  lub pisemnie na adres: Urząd Miasta Krakowa Wydział Strategii i Rozwoju Miasta, Pl. Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków, pokój 344 z dopiskiem – ankieta.

 

Ankieta związana jest z konkursem architektoniczno-urbanistycznym, ideowym na opracowanie koncepcji rewitalizacji przestrzeni publicznej w osi Alei Róż i Placu Centralnego w Nowej Hucie. 15 grudnia 2011 r. w Klubie Technika w Krakowie – Nowej Hucie os. Centrum C blok 10 odbyła się otwarta debata z mieszkańcami na temat koncepcji biorących udział w konkursie. Przez trzy tygodnie mieszkańcy mogli tam również oglądać wystawę prac konkuroswych.

Prace konkursowe dostępne są w dziale Multimedia.

Zapraszamy do obejrzenia również relacji wideo z debaty.